Paylaşımlar

Makaleler, Kurumsal Eğitimler, Seminerler, Sertifika programları

4 TÜRK GENCİNDEN FACEBOOK'A MİSİLLEME...

Yazdırılabilir versiyon   Geri
2243 görüntülenme
4 TÜRK GENCİNDEN FACEBOOK'A MİSİLLEME...
4 Türk Gencinden Facebook'a misilleme... Bir araya gelip türk üniversiteli öğrencilere yönelik bir proje başlatan 4 webmaster siteye girenlerin facebook'tan daha fazla ve daha faydalı içerik bulabileceklerini söylüyor... Facebook'un bukadar hit almasının arkasında Google'ın olduğunu herkes biliyor,malum Google'ın satın aldığı sitelerin hitleri biranda yükseliyor... Gerekli tüm masrafları kendilerinin karşıladığını söyleyen 4 webmaster,çalışmaların sürdüğünü belirtiyor.Yakın zamanlarda siteye değişik modifikasyonlarda ekleyeceklerini ve çoklu dil seçeneği aktif olduğunda yabancı öğrencilerede hitap edeceğini belirtiyorlar.Sorulduğunda ise "facebook gibi tasarımı güzel olmayan bir siteye girmek zaman kaybından başka birşey değildir.Biz ise güzel tasarım,faydalı içerik için böyle birşey yaptık" diyorlar... www.campustyle.net adlı site tamamen üniversitelilere hitap ediyor,siteye girenler; blog yazabiliyor,üniversite arkadaşlarıyla grup oluşturabiliyor,ilan sayfası yardımıyla ihitiyaç duyduklarını bulabiliyor,ders notlarını bulabiliyor,öğrenci haber sayfası ile güncel olaylardan haberdar olabiliyor...

 
   Diğer Paylaşımlar
 4 SORU  

 

Biymed Eğitim
Kurumsal Eğitimler
Tavsiye Edilen Eğitimler
Kurumsal Eğitimler
Satın Alma Eğitimi

Satınalma çalışanları, uzman, yönetici ve satınalma müdürlerinin katıldığı satınalma yönetimi ve teknikleri eğitimidir. Satınalma konusunda temel bilgileri 2 gün boyunca anlatılmaktadır.

Kurumsal Eğitimler
ileri Derece Satın Alma Yönetimi Eğitimi

Satınalma uzman, şef, yönetici ve müdürleri için ileri seviye satınalma eğitimidir. Satınalma yönetimi üzerine detaylı bilgiler verilmektedir. Tedarikçi ilişkileri, performans yönetimi, Satınalma bütçesi, müzakere teknikleri ve sözleşme yönetimi gibi konuları içerir.

Kurumsal Eğitimler
Yöneticilik Eğitimi

Yönetici, yönetici adayı, patron, yönetim kurulu üyelerinin katılacağı yöneticilik ve liderlik eğitimidir. Bir yöneticinin bilmesi gereken tüm konular (Liderlik, delegasyon, iletişim, zaman, stres, toplantı, çatışma yönetimi) 2 günde çeşitli uygulamalarla anlatılmaktadır.

Kurumsal Eğitimler
Finansçı Olmayanlar için Finans Yönetimi Eğitimi

Yöneticiler, yönetici adayları, patronlar, şirket ortakları, yönetim kurulu üyeleri ve finans konusunda bilgi sahibi olmak isteyen tüm çalışanların katılacağı eğitimde güncel finansal terimler hakkında bilgi verildiği gibi mali tablolar ve bilançoların okunması ve yorumlanması konuları uygulamalı olarak işlenmektedir.

Kurumsal Eğitimler
Depo Eğitimi - Depo ve Stok Yönetimi

Depo çalışanları, Şef, Uzman ve Depo Müdürleri, lojistik ve tedarik Zinciri Çalışan ve yöneticilerinin katılacağı depo yönetimi eğitimidir. Depo ve depolama nedir? Depoya neden gerek vardır. Stoklu ve stoksuz çalışmanın faydaları gibi konular eğitmenin 20 yıllık tecrübesi ile aktarılmaktadır.

Kurumsal Eğitimler
Etkili Pazarlık ve Müzakere Teknikleri Eğitimi

Satınalma çalışanları, Şef, Uzman ve Satınalma Müdürleri, Satış çalışanları ve yöneticileri, pazarlık ve müzakere görüşmelerine katılan üst kademe yöneticileri için uygulamalı olarak yapılan bir eğitimdir. Verilen senaryoya bağlı olarak satış ve satınalmacıların bire bire müzakeresi canlandırılmaktadır.

Kurumsal Eğitimler
Raporlama ve Rapor Yazım Teknikleri Eğitimi

Rapor yazan ve sunan tüm çalışanların katılacağı raporlama eğitiminde etkin bir raporun nasıl hazırlanması gerektiği detaylı bir şekilde aktarılacaktır. Raporun Excelden kopyala yapıştırdan ibaret olmadığını eğitim boyunca yazacağınız raporlarla daha da iyi anlayacaksınız.

Kurumsal Eğitimler
Müşteri İlişkileri Yönetimi Eğitimi

Müşteri ile teması olan tüm çalışanlar başta olmak üzere, Satış ekibi yönetim kadrosu, satış destek ekibi, takım liderleri, bireysel satış uzmanları ile satış kadrolarında yer alması düşünülen insan kaynakları eğitime katılabilir. Müşteri ile yüz yüze veya telefonda temas halinde olan tüm çalışanlara yönelik bir eğitimdir.