Paylaşımlar

Makaleler, Kurumsal Eğitimler, Seminerler, Sertifika programları

30 SANİYEDE PROFESYONEL DURUŞ KONTROLÜ

Yazdırılabilir versiyon   Geri
2200 görüntülenme
30 SANİYEDE PROFESYONEL DURUŞ KONTROLÜ
İmajınızı Konuşturun

30 saniyede profesyonel duruş kontrolü 

Dalgıçlar oksijen tüpünde yeterince hava var mı diye kontrol etmeden asla dalmaz bilirsiniz; dalgıcın yaşamı buna bağlıdır. İş görüşmesine giden bir profesyonelin de kapıdan içeri girmeden yapması gereken kontroller vardır. Gözlem altında olunan o ilk saniyelerde gömleğin arasından gözüken bir şey var mı? Öğlen atıştırılan sandviçten dişlerde iz kaldı mı? Endişelenmek yerine görüşmeye odaklanabilmeniz için 30 saniyelik kontrol işlemi atlanmamalı. Görüşme yerine vardığınızda doğruca lavabonun yerini öğrenin ve tepeden tırnağa kontrollere başlayın. Saçınız nasıl? Dişleriniz arasında yiyecek ya da ruj kalıntısı var mı? Burnunuzda istenmeyen bir kalıntı var mı? Omuzlarda kepek, kıyafette leke, açık unutulmuş bir düğme ya da fermuar var mı? Yakalar yerli yerinde mi? Her şey tamam mı? O halde size bol şans, artık hazırsınız.

Suna Aslan, AICI*
İmaj Danışmanı

*AICI: Uluslararası İmaj Danışmanları Derneği tarafından onaylı imaj danışmanı 
   Diğer Paylaşımlar
 4 SORU  

 

Biymed Eğitim
Kurumsal Eğitimler
Tavsiye Edilen Eğitimler
Kurumsal Eğitimler
Satın Alma Eğitimi

Satınalma çalışanları, uzman, yönetici ve satınalma müdürlerinin katıldığı satınalma yönetimi ve teknikleri eğitimidir. Satınalma konusunda temel bilgileri 2 gün boyunca anlatılmaktadır.

Kurumsal Eğitimler
ileri Derece Satın Alma Yönetimi Eğitimi

Satınalma uzman, şef, yönetici ve müdürleri için ileri seviye satınalma eğitimidir. Satınalma yönetimi üzerine detaylı bilgiler verilmektedir. Tedarikçi ilişkileri, performans yönetimi, Satınalma bütçesi, müzakere teknikleri ve sözleşme yönetimi gibi konuları içerir.

Kurumsal Eğitimler
Yöneticilik Eğitimi

Yönetici, yönetici adayı, patron, yönetim kurulu üyelerinin katılacağı yöneticilik ve liderlik eğitimidir. Bir yöneticinin bilmesi gereken tüm konular (Liderlik, delegasyon, iletişim, zaman, stres, toplantı, çatışma yönetimi) 2 günde çeşitli uygulamalarla anlatılmaktadır.

Kurumsal Eğitimler
Finansçı Olmayanlar için Finans Yönetimi Eğitimi

Yöneticiler, yönetici adayları, patronlar, şirket ortakları, yönetim kurulu üyeleri ve finans konusunda bilgi sahibi olmak isteyen tüm çalışanların katılacağı eğitimde güncel finansal terimler hakkında bilgi verildiği gibi mali tablolar ve bilançoların okunması ve yorumlanması konuları uygulamalı olarak işlenmektedir.

Kurumsal Eğitimler
Depo Eğitimi - Depo ve Stok Yönetimi

Depo çalışanları, Şef, Uzman ve Depo Müdürleri, lojistik ve tedarik Zinciri Çalışan ve yöneticilerinin katılacağı depo yönetimi eğitimidir. Depo ve depolama nedir? Depoya neden gerek vardır. Stoklu ve stoksuz çalışmanın faydaları gibi konular eğitmenin 20 yıllık tecrübesi ile aktarılmaktadır.

Kurumsal Eğitimler
Etkili Pazarlık ve Müzakere Teknikleri Eğitimi

Satınalma çalışanları, Şef, Uzman ve Satınalma Müdürleri, Satış çalışanları ve yöneticileri, pazarlık ve müzakere görüşmelerine katılan üst kademe yöneticileri için uygulamalı olarak yapılan bir eğitimdir. Verilen senaryoya bağlı olarak satış ve satınalmacıların bire bire müzakeresi canlandırılmaktadır.

Kurumsal Eğitimler
Raporlama ve Rapor Yazım Teknikleri Eğitimi

Rapor yazan ve sunan tüm çalışanların katılacağı raporlama eğitiminde etkin bir raporun nasıl hazırlanması gerektiği detaylı bir şekilde aktarılacaktır. Raporun Excelden kopyala yapıştırdan ibaret olmadığını eğitim boyunca yazacağınız raporlarla daha da iyi anlayacaksınız.

Kurumsal Eğitimler
Müşteri İlişkileri Yönetimi Eğitimi

Müşteri ile teması olan tüm çalışanlar başta olmak üzere, Satış ekibi yönetim kadrosu, satış destek ekibi, takım liderleri, bireysel satış uzmanları ile satış kadrolarında yer alması düşünülen insan kaynakları eğitime katılabilir. Müşteri ile yüz yüze veya telefonda temas halinde olan tüm çalışanlara yönelik bir eğitimdir.